Заказать звонок
Имя
Телефон
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
Каталог товаров

Доставка

Отримати товар можна як самовивозом так і замовивши доставку.

У межах міста та прилеглих районів ми пропонуємо доставку власною службою.

Доставка по місту, при замовленні товару на суму більше 800 грн. - безкоштовна.
Вартість доставки розраховується індивідуально для кожного замовлення і залежить від ваги, обсягу і відстані до вказаної адреси.

Існує послуга доставки вантажу автомобілем Mercedes з маніпулятором.


Працюємо з Нова Пошта, Міст Експрес, Ін-Тайм


Час доставкиЧас доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 09:00 до 19:00 години, в суботу з 08:00 до 17:00, в неділю з 09:00 до 16:00. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.
Ви також можете вказати будь-який інший зручний для Вас час доставки. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з покупцем.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджерові Служби доставки, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на купівлю: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію, Вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку Вашої організаціі. Ціна, зазначена в переданих Вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. Вартість доставки виділяється у документах на купівлю окремою графою.

Увага! Просимо Вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується Вами слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій та коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару Вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру. При доставці Вами замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

У випадку питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

Служба доставки: (067) 380-27-62, (03636) 2-22-48

Будьте в курсе!

Новости, обзоры и акции