Заказать звонок
Имя
Телефон
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA
Каталог товаров

Про магазин

У нас працюють професійні продавці та консультанти. У телефонному режимі або безпосередньо в магазині вони готові надати Вам кваліфіковану технічну консультацію і відповісти на будь-які питання.

Компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг щоб максимально задовольнити потреби споживачів і на практиці втілювати головне гасло компанії «Покупець завжди правий!».

Ми прагнемо надати Вам максимум корисної інформації про товари. Сайт Magnit.rv.ua забезпечений простими і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками.

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - як роздрібних покупців, так і організацій.

Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії та сервісної підтримки в Україні. У кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження доставляє головний біль і для продавця, і для покупця.

Ціни в інтернет-магазині Magnit.rv.ua грунтуються на нашому бажанні чесно продавати.

Якщо у Вас велике замовлення, Ви можете зв'язатися з нами і обговорити можливість надання оптових знижок. У будь-якому випадку ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Будемо раді бачити Вас за адресою: м. Кузнецовськ, вул. Теплична, 6.

Тел.: (067) 380-27-62, (03636) 2-22-48

Будьте в курсе!

Новости, обзоры и акции